Centraal Beheer Achmea - Funsite

Opdrachtgever

TribalDDB (in opdracht van Centraal Beheer Achmea)

Projectomschrijving

Realiseer de back-end van de website voor Even Apeldoorn Bellen Studios met daarop het archief van filmpjes en gadgets van Centraal Beheer.

Oplossing

Met het design van TribalDDB en de front-end code van Informaat mochten wij alles aan elkaar knopen: het leukste wat er is :-) Naast een heftig potje Javascript moesten we vooral rekening houden met de performance-eisen want het is een site met zeer veel bezoek.

Om alle maatwerk wensen compromisloos te kunnen uitvoeren hebben we Zend Framework ingezet, als flexibele en robuuste laag onder de website. Met, eveneens in Zend Framework, een custom CMS waarmee de thema's, commercials, extra's en alle andere details zijn te beheren.

We hebben gebruik gemaakt van de Youtube API om alle reacties bij de filmpjes (die vanuit Youtube worden geserveerd) op 1 centrale plaats te houden. Reacties op fun.centraalbeheer.nl worden zodoende ook op Youtube bij de filmpjes vertoond en vice versa.

Technieken

PHP, XML, Javascript, Webservices, XHTML, CSS

Platformen & Systemen

MySQL, Zend Framework, Youtube API

Contactgegevens

Enrise B.V.
Grote Koppel 7-B
3813AA Amersfoort
welcome@enrise.com
Tel +31 [0]88 555 33 00
Fax +31 [0]88 555 33 01
Routebeschrijving

Got l33t?

Enrise heeft vacatures en stageplekken voor getalenteerde nerds.
Check onze jobs

Basecamp log-in

Klik 4worx.basecamphq.com

Nog geen inloggegevens voor uw project ontvangen? Neem contact op met uw accountmanager.

Wij werken met

Magento eCommerce platform

Wordpress

ExpressionEngine

Apache Software Foundation